Herní obchod

Upozorňujeme, že jde o dobrovolné zakoupení předmětů na této stránce a dalších odkazech a není tak možné finanční příspěvek vymáhat zpětně.

Veškerá platba je dobrovolným příspěvkem pro rozvoj serveru.

Zakoupení předmětů online na herní server RoyalZone.cz.

(PayPal, PSC)
PSC lze zakoupit i přes internetový obchod ZDE.
Pro zakoupení ticketů nás kontaktujte na naší Facebookové stránce nebo Discord.

Veškerý finanční příspěvek využíváme pro rozvoj herního serveru není možné jej vymáhat zpětně. Požadovaná částka není používána pro náš osobní rozvoj a nejsme zodpovědní za případnou ztrátu herních dat v případě, že váš účet propůjčíte nebo dáte někomu jinému. V našem případě jsme rádi za každý finanční příspěvek díky kterého se můžeme posouvat dál a budovat rekordy v počtu přesažených výročí od našeho vzniku.

peněženka

Chtěli bychom Vám představit peněženku, virtuální obchod přímo ve hře, který přenesl výhody, z herního obchodu na webu do hry, plus jsme přidali určité speciální itemy. 
Do peněženky nahlédnete pomocí příkazu /penezenka na našem Multi Theft Auto Roleplay serveru.
Peníze do peněženky dobijete pomocí použití jedné z platebních metod uvedených výše, poté se ozvete jakémukoli členovi AT, který váš požadavek předá vedení portálu, nebo se můžete ozvat rovnou vedení ( vzhledem k vytíženosti vedení je lepší způsob ozvat se ostatním členům AT, informaci k vedení dostanou co nejrychleji), kontakt na A-Team naleznete zde.

Dobití herní peněženky