– Vanilla

Tak, všechny vás tady zdravím.
Chtěl bych vás přivítat na znovuotevření RoyalZone Minecraft serveru.
Jelikož jsme se tu sešli, abyste se dozvěděli více informací o tom, jak to bude na Vanille chodit, tak mi dovolte, abych začal.
Začal bych tím, že na server se připojíte s jakoukoli verzí MC 1.8+, ale pro připojení na Vanillu je nutno použít MC verzi 1.16.1.
Vylepšení jako jsou Optifine, Minimapa a další, zakázané nejsou, až na klienty a resourcepacky, které vám dávají výraznou výhodu nad ostatními hráči.
Věřím, že všichni, kteří zde jste, ste si pravidla přečetli a nebudeme muset řešit jakékoli konflikty, nebo jejich porušení.
Ale abysme se přesunuli k tomu hlavnímu, proč tu zde jsme a to jak bude Vanilla chodit.

 

1. Spawn
Spawn je umístěn v oblasti, která je podobná té na Majnru, když už používáme i jejich seed.
Jakékoli úpravy řešte buď se mnou, nebo se členy AT.
To samé, pokud bude někdo z vás chtít stavět hlavní portál na spawnu, nebo se jako komunita domluvíte, s kým co postavíte.
Jinak na spawnu není nic zakázaného, až na nějaké obří stavby, nebo lávové domy apod. Prostě nebudeme ničit žádnou krajitu apod.

2. Vaše domy.
Každý si zabere svůj ostrov, nebo nějakou oblast, kde bude “bydlet” a poté to zapíše do roomky na DC k tomu určené. Já, nebo někdo z AT tam poté přidáme ikonku, která bude i na Dynmapě.

3. Portály
Předpokládám, že od nové verze 1.16 bude většina z vás chtít stavět si portály do netheru a díky nim také cestovat, z vlastní zkušenosti vím, že se tohle rádo buguje, takže se nejdříve udělá portál na spawnu, který vytvoří vlastní portál v netheru. A pokud bude někdo chtít vlastní portál do netheru, tak budeme muset ten v netheru zničit, aby se ten nový portál od hráče nespojil s tím spawnovým. Je to krkolomné, ale vše o co se musíte starat vy, je to dávat nám vědět o tom že si chcete dělat portály.

4. End
Ačkoli nechci někoho omezovat, ale End drak je jenom jeden, tak bych vás poprosil, abyste používali chat na DC a tam se dorozuměli, ohledně toho že půjdete jako tým na toho draka.

Věřím, že se jako komunita domluvíte a budete k sobě přátelští, pokud bude více lidí mít problémy s jedním člověkem, bude nutno ho z whitelistu odebrat.

Datapacky:
Afk display – zešediví dám jméno v TAB listu, pokud jste AFK.
Armor Statues – upravitelné armor standy
Coordinates HUD – pomocí /trigger ch_toggle se vám nad hotbarem zobrazí HUD se souřadnicemi.
Custom Nether Portals – umožní dělat jakkoli veliké nether portály.
Multiplayer sleep – stačí, aby spal pouze jeden hráč a noc se skipne.
Unlock All Recipes – odemkne všechny recepty.

 

Chtěl bych vás taky poprosit, abyste měli neustále v paměti, že zabíjení je zakázáno a krádeže a griefing věcí taky.

 

Pro vás, kteří jste chyběli na pohovoru, na whitelist budete přidáni, pokud vás to tam nedá, ozvěte se mi.